Medspan

Szybka e-Recepta online w 15 minut

Wybierz co potrzebujesz

Wypełnij formularz

Opłać usługę

Średni czas oczekiwania wynosi 15 min

Kod PIN w wiadomości SMS

  • Usługi świadczy Medspan Centrum Medyczne 
  • Odpłatność 100%
  • Średni czas realizacji w godz. 8:00-20:00 wynosi 15 minut.

Jeśli interesuje Cię szybka recepta, skorzystaj z naszej oferty. E-receptę dostaniesz już w 15 minut po złożeniu wniosku. Wystarczy tylko wypełnić krótki formularz i czekać, aż wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie. W naszym centrum medycznym uzyskasz tanią e-receptę online bez telefonicznej konsultacji lekarskiej.

Szybka recepta online bez telefonicznej konsultacji

Jak zamówić receptę przez Internet? To bardzo proste, nie musisz nawet zakładać konta. Zaznacz, na jaką dolegliwość potrzebujesz lekarstwa i wypełnij krótki formularz. Poprosimy Cię o podanie nazwy i ilości leków, których potrzebujesz, a także swoich danych (niezbędnych do prowadzenia dokumentacji medycznej), historii choroby oraz opisu objawów. Jeśli posiadasz wcześniejszą dokumentację medyczną, dodaj ją w załączniku. Następnie pozostaje tylko opłacić usługę i czekać na wystawienie e-recepty online.

Jeśli wypełnisz formularz w godzinach 8.00-20.00, możesz się spodziewać wystawienia e-recepty przez Internet już po piętnastu minutach. Twój wniosek zostanie rozpatrzony przez lekarza specjalistę i to do niego będzie należała ostateczna decyzja.

Na co możesz otrzymać elektroniczną receptę?

E-recepty wybierają najczęściej osoby, które cierpią na choroby przewlekłe. W ich przypadku przyjmowane leki nie zmieniają się przez dłuższy czas, więc częste wizyty w przychodni nie są konieczne. Możesz również zamówić elektroniczną receptę na leki przeciwbólowe czy uspokajające. Otrzymasz u nas także takie dokumenty jak e-recepta na tabletki dzień po czy e-recepta na tabletki antykoncepcyjne. Pełna lista schorzeń, na które możesz mieć przepisane lekarstwa, znajduje się poniżej. Zamów receptę online, otwierając zakładkę z nazwą dolegliwości. Jeśli jednak dopiero planujesz rozpoczęcie kuracji, warto, żeby Twoje objawy zdiagnozował specjalista. W takim przypadku dużo lepszym rozwiązaniem będzie konsultacja lekarska online.

Jak zrealizować elektroniczną receptę?

Jeśli pierwszy raz korzystasz z naszego portalu, zapewne interesuje Cię, jak działa e-recepta wystawiana online. Po pozytywnym zweryfikowaniu wniosku otrzymasz SMS-em czterocyfrowy kod, który należy podać pracownikowi apteki wraz z numerem PESEL. Pamiętaj, że nie musisz odbierać leków osobiście. Może to zrobić dowolna bliska osoba, której podasz konieczne informacje. E-recepty są również realizowane przez większość aptek internetowych — nie musisz więc nawet wychodzić z domu, by otrzymać potrzebne lekarstwa.

Dlaczego warto zamówić szybką receptę na medspan.pl?

Na naszej stronie wniosek o e-receptę złożysz w 5 minut. Wymagamy tylko najbardziej niezbędnych informacji, bez których przepisanie leków nie byłoby możliwe. Twój wniosek zostanie zweryfikowany przez doświadczonego specjalistę z tytułem medycznym, a sam proces jest bardzo szybki. Dzięki temu zaoszczędzisz dużo czasu i nerwów, które musiałbyś/musiałabyś poświęcić stojąc w kolejce do lekarza. Koszt naszych usług nie jest wysoki, więc jeśli nie chcesz przepłacać, zamów receptę przez Internet na naszej stronie.