Medspan

Szybka e-Recepta online w 15 minut

Wybierz co potrzebujesz

Wypełnij formularz

Opłać usługę

Średni czas oczekiwania wynosi 15 min

Kod PIN w wiadomości SMS

Usługa nie dotyczy sprzedaży e-recept, tylko polega na e-konsultacji lekarskiej

  • Usługi świadczy Medspan Centrum Medyczne 
  • Odpłatność 100%
  • Średni czas realizacji w godz. 8:00-20:00 wynosi 15 minut.

Jeśli interesuje Cię szybka recepta, możesz skorzystać z naszego centrum. E-receptę dostaniesz już w 15 minut po złożeniu wniosku. Wystarczy tylko wypełnić krótki formularz i czekać, aż wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie. W naszym centrum medycznym uzyskasz tanią e-receptę online bez telefonicznej konsultacji lekarskiej (cena w porównaniu do wizyty stacjonarnej).

Szybka recepta online bez telefonicznej konsultacji

Jak zamówić receptę przez Internet? To bardzo proste, nie musisz nawet zakładać konta. Zaznacz, na jaką dolegliwość potrzebujesz lekarstwa i wypełnij krótki formularz. Poprosimy Cię o podanie nazwy i ilości leków, których potrzebujesz, a także swoich danych (niezbędnych do prowadzenia dokumentacji medycznej), historii choroby oraz opisu objawów. Jeśli posiadasz wcześniejszą dokumentację medyczną, dodaj ją w załączniku. Następnie pozostaje tylko opłacić usługę i czekać na wystawienie e-recepty online.

Jeśli wypełnisz formularz w godzinach 8.00-20.00, możesz się spodziewać wystawienia e-recepty przez Internet już po piętnastu minutach. Twój wniosek zostanie rozpatrzony przez lekarza specjalistę i to do niego będzie należała ostateczna decyzja.

Na co możesz otrzymać elektroniczną receptę?

E-recepty wybierają najczęściej osoby, które cierpią na choroby przewlekłe. W ich przypadku przyjmowane leki nie zmieniają się przez dłuższy czas, więc częste wizyty w przychodni nie są konieczne. Możesz również zamówić elektroniczną receptę na leki przeciwbólowe czy uspokajające. Otrzymasz u nas także takie dokumenty jak e-recepta na tabletki dzień po czy e-recepta na tabletki antykoncepcyjne. Pełna lista schorzeń, na które możesz mieć przepisane lekarstwa, znajduje się poniżej. Zamów receptę online, otwierając zakładkę z nazwą dolegliwości. Jeśli jednak dopiero planujesz rozpoczęcie kuracji, warto, żeby Twoje objawy zdiagnozował specjalista. W takim przypadku dużo lepszym rozwiązaniem będzie konsultacja lekarska online.

Jak zrealizować elektroniczną receptę?

Jeśli pierwszy raz korzystasz z naszego portalu, zapewne interesuje Cię, jak działa e-recepta wystawiana online. Po pozytywnym zweryfikowaniu wniosku otrzymasz SMS-em czterocyfrowy kod, który należy podać pracownikowi apteki wraz z numerem PESEL. Pamiętaj, że nie musisz odbierać leków osobiście. Może to zrobić dowolna bliska osoba, której podasz konieczne informacje. E-recepty są również realizowane przez większość aptek internetowych — lekarstwa będą do odbioru w wybranej aptece.

Dlaczego warto zamówić szybką receptę na medspan.pl?

Na naszej stronie wniosek o e-receptę złożysz w 5 minut. Wymagamy tylko najbardziej niezbędnych informacji, bez których przepisanie leków nie byłoby możliwe. Twój wniosek zostanie zweryfikowany przez doświadczonego specjalistę z tytułem medycznym, a sam proces jest bardzo szybki. Dzięki temu zaoszczędzisz dużo czasu i nerwów, które musiałbyś/musiałabyś poświęcić stojąc w kolejce do lekarza. Koszt naszych usług nie jest wysoki w porównaniu do tradycyjnej wizyty, więc jeśli nie chcesz przepłacać, zamów receptę przez Internet na naszej stronie.