Medspan

Konsultacje lekarskie i zwolnienia L4 online

Wybierz co potrzebujesz

Wypełnij formularz

Opłać usługę

Lekarz wykona połączenie telefoniczne

  • Usługi świadczy Medspan Centrum Medyczne 
  • Odpłatność 100%
  •  

Od kilku lat klienci coraz chętniej starają się uzyskać L4 online. Na ten stan rzeczy pośrednio miała wpływ sytuacja epidemiczna, która znacząco utrudniła osobisty kontakt z lekarzami. Wiele osób wciąż czuje niechęć do odwiedzania zatłoczonych przychodni, więc częściej stara się o zwolnienie lekarskie przez Internet. Konsultacje lekarskie online również stały się dla wielu osób wygodniejszą alternatywą wizyt w gabinecie. W Medspan uzyskasz profesjonalne porady specjalistów, a także otrzymasz zwolnienie lekarskie online. Jak to zrobić? Zapoznaj się z naszą ofertą.

Konsultacja lekarska online — szybko i tanio

Długie oczekiwanie w kolejce do lekarza z pewnością nie należy do przyjemnych. Mimo wszystkich zabezpieczeń, w przychodni spotkasz osoby z różnymi infekcjami, które mogą Cię nieświadomie zarazić. Jest to szczególnie niebezpieczne w czasie choroby, kiedy organizm jest osłabiony. Z tego względu część osób rezygnuje z wizyt u lekarza, nawet jeśli potrzebuje specjalistycznej diagnozy.

Dobrym rozwiązaniem tego problemu są e-konsultacje lekarskie. Jak zamówić taką usługę? Wystarczy, że zaznaczysz na naszej stronie, czego konkretnie potrzebujesz i wypełnisz krótki formularz. Staramy się, żeby konsultacje z lekarzem online odbywały się w najszybszym możliwym terminie.

Jak otrzymać L4 online?

Żeby uzyskać zwolnienie lekarskie online, należy wypełnić formularz dotyczący konsultacji lekarskich przez Internet. Na samym początku spytamy, czy chcesz otrzymać L4 przez Internet. Poprosimy Cię również o informacje na temat objawów, historii choroby, uczuleń czy zabiegów operacyjnych. Jeśli masz wcześniejszą dokumentację medyczną, dodaj ją w załączniku. Wszystkie te informacje są potrzebne lekarzowi do właściwego zdiagnozowania Twojego problemu. Pamiętaj jednak, że konsultacje lekarskie przez Internet nie gwarantują otrzymania zwolnienia L4 online. Ostateczna decyzja zależy od lekarza, który na podstawie wywiadu osądzi, czy Twoje dolegliwości wymagają wystawienia e-zwolnienia.

Jak otrzymać elektroniczną receptę?

E-recepty online możesz oczywiście otrzymać w czasie konsultacji online z lekarzem. W czasie wywiadu specjalista określi, jakie lekarstwa będą dla Ciebie najbardziej odpowiednie. Udzieli również porad dotyczących stosowania konkretnych preparatów. Możesz także zamówić elektroniczną receptę, wypełniając formularz na naszej stronie. Wystarczy, że wybierzesz dolegliwość, z którą się aktualnie zmagasz oraz nazwę leku, którego potrzebujesz. Zamów receptę online w Medspan między 8.00 a 20.00, a dostaniesz SMS z kodem w ciągu zaledwie piętnastu minut (jeśli wypełnisz formularz w godzinach nocnych, czas oczekiwania może się wydłużyć). Taką formę zamawiania e-recepty online polecamy osobom, które kontynuują leczenie, ale z różnych względów nie mogą uzyskać recepty od lekarza prowadzącego. Jeśli masz zamiar dopiero rozpocząć kurację, polecamy konsultacje lekarskie on-line. Lekarz specjalista nie tylko wystawi receptę, ale również udzieli porad związanych z dalszym leczeniem.

Powyższe informacje należy traktować jedynie jako informacyjno – edukacyjne. Treści te i porady w nich zawarte nie mogą zastąpić bezpośredniego kontaktu z lekarzem i nie powinny być uznawane za profesjonalną poradę. Strona Medspan nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystywanie porad z materiałów bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem.